Too cheap to fork over a few hundred bucks to spend this weekend or next in Indio, California for the Coachella music festival?  Live too far away?  Just don’t feel like spending the weekend with hipsters and adenoidal bros?  Well, fret no longer, as you can stream the music festival directly on YouTube.

That’s right, once again, Coachella is offering up two separate YouTube channels to stream performances from many of the acts at the festival (who won’t be streaming?  Blur, Sigur Ros, Kurt Vile, to name a few, according to Spin).  That said, you’ll still be able to catch hotshots like the Red Hot Chili Peppers, Yeah Yeah Yeahs, Vampire Weekend, Phoenix, Grizzly Bear, the Wu-Tang Clan, and many, many more.  You can access the channels here, and you can check out the full roster of streaming performances below, via Spin.

Friday, April 12
3:30 p.m. – Jake Bugg @ Channel 2
3:30 p.m. – Stars @ Channel 1
3:30 p.m. – Tokyo Ska Paradise Orchestra @ Channel 3
4:20 p.m. – Johnny Marr @ Channel 2
4:30 p.m. – Beardyman @ Channel 3
4:35 p.m. – Divine Fits @ Channel 1
5:20 p.m. – Alt-J @ Channel 2
5:20 p.m. – Metric @ Channel 1
5:20 p.m. – Polica @ Channel 3
6:10 p.m. – Lee Scratch Perry @ Channel 2
6:10 p.m. – Passion Pit @ Channel 1
6:25 p.m. – Palma Violets @ Channel 3
6:35 p.m. – Violent Femmes @ Channel 3
7:00 p.m. – Japandroids @ Channel 2
7:00 p.m. – Local Natives @ Channel 1
7:25 p.m. – Jello Biafra @ Channel 3
7:50 p.m. – Sparks @ Channel 2
7:50 p.m. – Of Monsters And Men @ Channel 1
8:20 p.m. – Benny Benassi @ Channel 3
8:40 p.m. – Beach House @ Channel 1
9:30 p.m. – Yeah Yeah Yeahs @ Channel 1
9:45 p.m. – Purity Ring @ Channel 3
10:10 p.m. – Grinderman @ Channel 2
10:35 p.m. – Infected Mushroom @ Channel 3
11:15 p.m. – Jurassic 5 @ Channel 2
11:25 p.m. – Foals @ Channel 3
11:40 p.m. – The Stone Roses (Highlights) @ Channel 1
12:10 a.m. – Tegan and Sara @ Channel 2
12:10 a.m. – How To Destroy Angels @ Channel 1
12:15 a.m. – Earl Sweatshirt @ Channel 3

Saturday, April 13
3:30 p.m. – MONA @ Channel 2
3:30 p.m. – Baauer @ Channel 3
3:35 p.m. – Dropkick Murphys @ Channel 1
4:15 p.m. – Shouting Matches @ Channel 2
4:25 p.m. – Ben Howard @ Channel 1
4:45 p.m. – The Selecter @ Channel 3
5:10 p.m. – Bat For Lashes @ Channel 2
5:15 p.m. – Café Tacvba @ Channel 1
6:05 p.m. – Puscifer @ Channel 1
6:10 p.m. – Allen Stone @ Channel 2
6:55 p.m. – Portugal. The Man @ Channel 1
7:00 p.m. – Major Lazer @ Channel 2
7:45 p.m. – Grizzly Bear @ Channel 1
8:00 p.m. – Yeasayer @ Channel 2
8:35 p.m. – Hot Chip @ Channel 1
9:00 p.m. – Spiritualized @ Channel 2
9:30 p.m. – The Postal Service @ Channel 1
9:55 p.m. – Moby @ Channel 3
10:00 p.m. – Descendents @ Channel 2
10:30 p.m. – The xx @ Channel 1
10:45 p.m. – Janelle Monáe @ Channel 3
10:55 p.m. – Two Door Cinema Club @ Channel 2
11:35 p.m. – Phoenix @ Channel 1
11:35 p.m. – Knife Party @ Channel 3
11:45 p.m. – New Order @ Channel 2

Sunday, April 14
3:30 p.m. – Smith Westerns @ Channel 2
3:30 p.m. – The Gaslight Anthem @ Channel 1
3:30 p.m. – DIIV @ Channel 3
4:20 p.m. – Cloud Nothings @ Channel 3
4:30 p.m. – Jessie Ware @ Channel 2
4:30 p.m. – The Airborne Toxic Event @ Channel 1
5:15 p.m. – The Lumineers @ Channel 1
5:30 p.m. – Tanlines @ Channel 2
6:05 p.m. – Social Distortion @ Channel 1
6:10 p.m. – James Blake @ Channel 2
6:20 p.m. – Paul Oakenfold @ Channel 3
7:00 p.m. – Tame Impala @ Channel 1
7:40 p.m. – Father John Misty @ Channel 2
7:40 p.m. – Simian Mobile Disco @ Channel 3
8:00 p.m. – Vampire Weekend @ Channel 1
8:30 p.m. – Franz Ferdinand @ Channel 2
8:50 p.m. – Pretty Lights (Highlights) @ Channel 1
8:50 p.m. – OMD @ Channel 3
9:20 p.m. – Nick Cave & The Bad Seeds @ Channel 2
9:20 p.m. – Wu-Tang Clan @ Channel 1
9:45 p.m. – The Faint @ Channel 3
10:10 p.m. – Dinosaur Jr. @ Channel 2
10:20 p.m. – Red Hot Chili Peppers @ Channel 1
10:40 p.m. – Eric Prydz @ Channel 3
11:00 p.m. – Dead Can Dance @ Channel 2